• FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH

  • tel.+48 61 818 16 | +48 61 818 16 13 | fax: +48 61 818 16 04

Fabio

Przybyłem, zobaczyłem,
usiadłem

Przedstawiamy mebel dla osób o kreatywnej duszy, którzy stawiają na iście cesarski wypoczynek. Ta piękna, niesymetryczna bryła, zaprojektowana przez Jacka Suszka ma wszystko, czego możemy oczekiwać od produktu premium: styl, wygodę, oryginalność, nowoczesność oraz jakość wykonania dopracowaną w każdym calu.

To mebel modułowy, dzięki czemu sami decydujemy o jego finalnej wielkości. Mamy szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych m.in. z wbudowanymi opcjami audio lub bluetooth. Dodatkowym atutem tego projektu jest ciekawe rozwiązanie w postaci dodatkowego modułu – siedziska. Możemy zdecydować się na „klasyczną pufę” z pojemnikiem lub z bardziej oryginalnym drewnianym wykończeniem, dzięki któremu otrzymujemy podręczny stolik, np. na napoje lub laptopa.

Projektując Fabio nie zapomnieliśmy o szerokim wygodnym siedzisku wykonanym z najwyższej jakości pianek, komfort wypoczynku podnoszą również regulowane zagłówki. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest dowolna kompozycja tkanin obiciowych, która pozwala nam wykreować zarówno mebel o jednolitej fakturze i kolorze jak i bardziej eklektyczny design.

    I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.

      I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.