• FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH

  • tel.+48 61 818 16 | +48 61 818 16 13 | fax: +48 61 818 16 04

ODKRYJ NIEBANALNY DESIGN POSTAW NA WYSOKĄ JAKOŚĆ

OD 35 LAT

Alwes to miejsce, gdzie od 1985 roku powstają EKSKLUZYWNE meble wypoczynkowe, a PIĘKNO łączy się z wygodą.

TRADYCJA I TRENDY

W Alwes czerpiemy z tradycji mającej ponad 35 lat, łączymy ją z nowoczesnymi trendami, co pozwala nam na tworzenie wyjątkowych produktów  w segmencie PREMIUM.

PEŁEN KOMFORT

WYSOKI
KOMFORT

WYGODA naszych mebli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, dla nas to podstawa każdego stworzonego projektu.

JAKOŚĆ
PREMIUM

JAKOŚĆ to dbałość o najdobniejszy detal i precyzję jego wykonania. Nieustannie stawiamy poprzeczkę wysoko i zawsze dbamy o profesjonalizm działania.

NIEBANALNY
DESIGN

Każdy stworzony przez nas model powstaje z pasji do pięknych przedmiotów i staje się ozdobą nawet najbardziej surowego wnętrza.

JAKOŚĆ I DETAL

WYSOKOGATUNKOWE tkaniny i wyselekcjonowane skóry naturalne importujemy z NAJLEPSZYCH włoskich garbarni, a konstrukcja naszych mebli jest solidna i stabilna. Każdy produkt jest starannie kontrolowany na każdym etapie produkcji, dzięki czemu gotowy mebel spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania.

ROZWÓJ

Nasz dział projektowo-badawczy pozwala nam niejednokrotnie na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, a praca w prestiżowym parku maszynowym najwyższej klasy daje możliwość łączenia design’u z najwyższą jakością.

WYJĄTKOWI LUDZIE

Nasz zespół fachowców to jednocześnie pasjonaci w swojej dziedzinie, pełni energii i pomysłów. W ALWES do zawsze wierzymy, że za każdym prawdziwie wyjątkowym produktem stoją WYJĄTKOWI LUDZIE.

    I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.

      I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.