• FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH

  • tel.+48 61 818 16 | +48 61 818 16 13 | fax: +48 61 818 16 04 | e-mail: alwes@alwes.com.pl

Najlepsze włoskie skóry w szerokiej gamie kolorystycznej

Nasza fabryka zaopatrywana jest przez najlepszych dostawców skór z włoskich garbarni. Garbarnie, z którymi współpracujemy, to firmy o długoletniej tradycji, współpracujące z producentami mebli na całym świecie. Podczas procesu produkcyjnego, każdy z błamów skóry „przechodzi” szczegółową kontrolę przez wyspecjalizowanych pracowników, po to aby wyeliminować najmniejsze niedoskonałości, dzięki czemu otrzymujecie Państwo mebel najwyższej jakości, bez jakichkolwiek wad tapicerskich.

Tkaniny obiciowe

W kolekcji wzorników posiadamy również, bogate wzorniki tkanin. Szeroka gama kolorystyczna, gatunkowa, strukturalna czy wzornicza. Są to tkaniny, które pochodzą z najlepszych przemysłowych przędzalni w Europie z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Turcja czy Belgia.

Meblarstwo tapicerowane
zawsze z pracy rąk

Wywodzimy się z regionu, który od zawsze był kojarzony z produkcją mebli na szeroką skalę. Swarzędz i okolice były i są miejscem gdzie polski przemysł meblowy był inspiracją dla innych regionów polski. Wśród tego zagłębia meblowego i wzorniczego (min. za sprawą Wzornictwo Przemysłowe na Akademii Sztuk Pięknych), 15 lat temu  powstała nasza fabryka. Współpracujemy z wieloma odbiorcami. Nasze meble można obejrzeć zarówno w polskich jak i w zagranicznych sieciach sprzedaży.

Relaks w dogodnej pozycji

Każdy z nas ma indywidualny sposób układania ciała do wypoczynku i relaksu. W naszych meblach na Państwa specjalnie  potrzeby wmontowane są mechanizmy do regulacji kąta oparcia, kąta siedzenia jak również wysuwnego podnóżka, aby uzyskać optymalny komfort. Mechanizmy oznaczone piktogramem TV symbolizują, że mebel ma optymalny komfort w pozycji siedzącej lub półleżącej.

Ergonomia siedzenia

Wszystkie elementy „ruchome” w naszych modelach, typu podłokietnik czy zagłówek pozwolą Państwu dostosować mebel do własnej ergonomii, do pozycji najbardziej optymalnej, tak aby Państwa organizm mógł w pełni odpocząć. Ruchomy zagłówek jest jedną z ważniejszych elementów mebla, chociażby dlatego, że bez wypoczętych mięśni karku trudno mówić o dobrym relaksie. Podobnie ma się rzecz z właściwym i wygodnym podparciem ramienia.

Podręczny barek

Zawsze jest sytuacja kiedy przydaje się pod „ręką” nasz ulubiony napój, gazeta, książka czy też laptop. Taką potrzebę  zaspokoiliśmy proponując Państwu BAREK. Jest to propozycja szczególnie przypisana modelom w konfiguracjach modułowych. Dodatkowo BAREK można wyposażyć w system audio. Jest to jednocześnie panel grający z możliwością łączenia przez BLUETOOTH, jak i element bezprzewodowego doładowania baterii w smartfonach.

Pielęgnacja mebli skórzanych

Skóry naturalne aby zachowały długą żywotność i efektowny wygląd wymagają systematycznej ochrony i pielęgnacji. W okresie nie dłuższym niż 2 miesiące od daty zakupu należy odkurzyć mebel, wyczyścić mebel preparatem zalecanym przez producenta ALWES COLLECTIONS i pozostawić do wyschnięcia. Należy także zaimpregnować powierzchnię skóry preparatem zalecanym przez producenta i pozostawić do wyschnięcia.

UWAGA: UŻYWANIE DO CZYSZCZENIA JAKICHKOLWIEK ROZPUSZCZALNIKÓW ZAWIERAJĄCYCH ALKOHOL, BENZYNĘ CZY WYBIELACZE SPOWODUJE NIEODWRACALNE USZKODZENIE SKÓRY.

Instrukcja rozpakowania mebli

Mebel należy rozpakować nie używając przy tym żadnych ostrych narzędzi. W razie konieczności montażu należy skorzystać z instrukcji dostarczonej wraz z meblem. Podczas ustawiania oraz przenoszenia mebla należy trzymać go za sztywne i twarde elementy konstrukcyjne. Należy unikać przesuwania mebli po podłodze. Nóżki mogą porysować powierzchnię podłogi lub być narażone na uszkodzenie. Mebel wypakowany należy uformować i usunąć zagniecenia wynikłe z transportu. Szybciej nabierze oczekiwanego kształtu. Mebel potrzebuje suchych, zamkniętych pomieszczeń z dala od promieni słonecznych i źródeł ciepła. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy zapoznać się z treścią naszej karty gwarancyjnej lub zadzwonić  bezpośrednio do naszego działu serwisu.

Rozpakowanie mebla po dostarczeniu

  1. Mebel należy rozpakować nie używając przy tym żadnych ostrych narzędzi.
  2. W razie konieczności montażu należy skorzystać z instrukcji dostarczonej wraz z meblem.
  3. Podczas ustawiania oraz przenoszenia mebla należy trzymać go za sztywne i twarde elementy konstrukcyjne.
  4. Należy unikać przesuwania mebli po podłodze. Nóżki mogą porysować powierzchnię podłogi lub być narażone na uszkodzenie.
  5. Mebel wypakowany należy uformować i usunąć zagniecenia wynikłe z transportu. Szybciej nabierze oczekiwanego kształtu.
  6. Mebel potrzebuje suchych, zamkniętych pomieszczeń z dala od promieni słonecznych i źródeł ciepła.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy zapoznać się z treścią naszej karty gwarancyjnej lub zadzwonić  bezpośrednio do naszego DZIAŁU SERWISU.

I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.

I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.