• FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH

  • tel.+48 61 818 16 | +48 61 818 16 13 | fax: +48 61 818 16 04 | e-mail: alwes@alwes.com.pl

ALWES Collections jest producentem mebli wypoczynkowych zatrudniającym wykwalifikowanych i  doświadczonych pracowników. Firma specjalizuje się w zestawach tapicerowanych. Meble z naszej  kolekcji wykonane są ze szczególnie dobranych, wysokogatunkowych tkanin i wyselekcjonowanych skór naturalnych, importowanych z najlepszych włoskich garbarni.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach  naszych klientów stworzone zostały dwie linie produktowe ALWES Modern oraz ALWES Classic. Produkty ALWES Collections to meble zaprojektowane przez cenionych projektantów oraz zespół projektowy ALWES.

Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa. Tym samym w naszych meblach gwarantujemy pełny komfort i trwałość ich użytkowania. Każdy element mebla jest wyjątkowy, bo powstaje na specjalne zamówienie klienta. Dzięki rękodzielniczym umiejętnościom doświadczonych fachowców – najlepszych modelarzy, tapicerów i szwaczek, otrzymujecie Państwo ekskluzywny produkt. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy w przeciągu trwania naszej działalności.Przekazując na Państwa ręce katalog z naszymi produktami, mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo w nim swoje najlepsze fantazje dotyczące wystroju wnętrz, oraz mebel, który spełni Wasze oczekiwania, komfortu i wypoczynku.

I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.

I accept the terms & regulations in case of personal data usage defined on Privacy Policy of Alwes sp. z o.o. s.k.